O nas

Nasza odwieczna miłość do podróżowania i poszukiwania odludnych, nietuzinkowych miejsc spowodowała, że zakochaliśmy się w packraftingu od pierwszego poznania. Podróżując z reguły omijamy miejsca turystyczne, a szukamy własnych niesamowitych zakątków, których nie znajdziecie w przewodnikach turystycznych. Packrafting dał nam zupełnie nowe możliwości. Dlatego też chcieliśmy się naszą pasją podzielić – tak powstała marka Pinpack. Od 2015 roku produkujemy nasze packrafty – ulepszamy je dla Was, ale też szerzymy wiedzę o packraftingu. Cieszy nas niezmiernie, że z roku na rok sport ten staje się coraz bardziej popularny. 

Każda podróż rozpoczyna się już w momencie jej planowania, a spełnieniem nie jest dotarcie do celu, a sama podróż. W życiu i podróży przyświeca nam idea minimalizmu, ciągle i nieustannie się tego uczymy. Ta idea przyświeca nam też przy konstrukcji naszych packraftów. Chcemy aby nasz sprzęt był trwały, niezawodny, ale też naprawialny w każdych warunkach. 

Kierując się powyższymi zasadami stworzyliśmy sprzęt w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce z najwyższej klasy materiałów, którego idea zrodziła się w dzikich ostępach Ameryki Północnej. Pinpack to marka ultralekkich, ale wysoce wytrzymałych pontonów, stosowanych również w warunkach ekstremalnych, zapewnia podróżnikowi możliwość spakowania takiego sprzętu do plecaka razem z innymi rzeczami potrzebnymi w podróży. Pinpack daje swobodę podróżowania i różnorodność doznań, w dowolnej chwili możemy przepłynąć rzekę razem z całym naszym ekwipunkiem. 

Sami jesteśmy podróżnikami więc chcemy zapewnić innym podróżnikom podczas wypraw bliskich i dalekich całkowitą samowystarczalność w podróżowaniu i dać zaufanie do niezawodności Pinpacka.