O firmie

Marka Pinpack powstała ze wspólnej pasji, miłości do podróżowania i radości z obcowania z naturą oraz wcześniejszych doświadczeń założycieli.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy uważają, że każda prawdziwa podróż rozpoczyna się już w momencie jej planowania, a ideą i spełnieniem podróżnika nie jest dotarcie do celu, a sama podróż.

Kierując się powyższymi zasadami oraz dorzucając odrobinę nurtu minimalizmu stworzyliśmy sprzęt w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce z najwyższej klasy materiałów, którego idea zrodziła się w dzikich ostępach Ameryki Północnej. Pinpack to marka ultralekkich, ale wysoce wytrzymałych pontonów, stosowanych również w warunkach ekstremalnych, zapewnia podróżnikowi możliwość spakowania takiego sprzętu do plecaka razem z innymi rzeczami potrzebnymi w podróży. Pinpack daje swobodę podróżowania i różnorodność doznań, w dowolnej chwili możemy przepłynąć rzekę razem z całym naszym ekwipunkiem.

Chcemy zapewnić podróżnikowi podczas wypraw bliskich i dalekich całkowitą samowystarczalność w podróżowaniu i dać zaufanie do niezawodności Pinpacka.

bikerafting Dunajec