Packraft Amundsen II otwarty - żółty

  • Producent: Pinpack
  • Waga: 3.76 kg
  • Dostępność: Na stanie Na stanie
    Czas realizacji: 5 dni
  • szt.
  • 2 900,00 zł

Specyfikacja:

Wymiary:

Długość całkowita 225 cm

Długość wewnątrz 165 cm

Szerokość maksymalna 104 cm

Szerokość maksymalna wewnątrz 41 cm

Waga:

Packraft (ponton) 3,30 kg

Siedzisko 0,18 kg

Worek do pompowania z zaworem 0,25 kg

razem: 3,76 kg

Wyporność: 300 kg

Kupujesz produkt, który wyślemy do Ciebie pod koniec maja 2022r.

Opis

Pinpack Amundsen to jednoosobowy bardzo lekki i wytrzymały ponton ekspedycyjny. Materiały, z których został wykonany, jak również konstrukcja i wielkość sprawiają, że jest to sprzęt o niespotykanej dotąd wytrzymałości. Jego rozmiary po złożeniu oraz waga sprawiają, że idealnie nadaje się do spakowania nawet do małych plecaków podróżnych. Po rozłożeniu zaś jest w stanie zabrać na swój pokład ciężar podróżnika wraz z bagażem. Jego uniwersalna wielkość pozwala cieszyć się podróżą zarówno wyższym, jak i niższym użytkownikom. Pinpack Amundsen to wręcz idealny kompan do długich podróży, a w pełni można docenić go podczas pokonywania szybkich zakoli rzecznych o różnej skali trudności. Do jego produkcji używamy niezwykle wytrzymałego materiału TPU o gramaturze 430g/m2 na burty oraz 680g/m2  na podłogę.

Dla kogo:

Stworzony dla podróżników, turystów rekreacyjnych, wędkarzy, do spływu na rzekach o umiarkowanej skali trudności (do spływów na rzekach o wyższej skali trudności polecamy wersję z pokładem). Jest idealnym rozwiązaniem do bikeraftingu (przetestowaliśmy go nawet z ciężkimi rowerami elektrycznymi). Świetnie sprawdzi się też na rodzinnych wyprawach, jest niezwykle stabilny. Umożliwia zabranie na pokład także swojego czworonoga. Zaprojektowany również dla bardzo wysokich osób.

Co wyróżnia Pinpack Amundsen od innych modeli:

  • Stworzony dla podróżników, którzy potrzebują zabrać ze sobą większy, cięższy bagaż (dedykowany także dla wędkarzy). W tym modelu znajdzie się miejsce dla małego dziecka lub psa.
  • Idealny model dla wyższych osób.
  • Unikalny projekt pontonu (stworzony miecz) zapewnia mu dużą stabilność i sterowność na wodzie.

Co znajduje się w zestawie:

1) packraft (ponton)

2) pompowane siedzisko (demontowalne)

3) worek do pompowania