MAJÓWKA 2019 - wypożyczenie packraftu

  • Producent: Pinpack
  • Waga: 4 kg
  • Dostępność: Na stanie Na stanie
    Czas realizacji: wysyłka 24.04.2019
  • szt.
  • 200,00 zł

W TYM ROKU WEEKEND MAJOWY BĘDZIE NAPRAWDĘ DŁUGI, A I PROGNOZY POGODY SĄ ZACHĘCAJĄCE. SPRÓBUJ CZEGOŚ NOWEGO! MOŻE PACKRAFTINGU? WYPOŻYCZ KOMPLETNY SPRZĘT DO PACKRAFTINGU W SPECJALNEJ CENIE.

Wysyłamy kurierem do ciebie kompletny sprzęt 24 kwietnia. Ty odsyłasz go nam w ten sam sposób dopiero 6 maja! To oznaczy, że masz aż 10 dni na testowanie, odkrywanie nowych miejsc, ale w nieznany dotąd sposób, aktywne spędzanie czasu i co jeszcze wymyślisz :)

Jeśli zastanawiasz się czy packrafting jest dla ciebie i nie wiesz czy po zakupie nie będziesz rozczarowany, bo na przykład okaże się, że korzystać będziesz ze sprzętu raz w roku, zapraszamy do naszej wypożyczalni. Dzięki takiej możliwości sprawdzisz czy ten sposób podróżowania i spędzania czasu jest dla ciebie.

Oferujemy wynajem kompletnego sprzętu do packraftingu. Nie musisz kupować sprzętu żeby świetnie bawić się. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać ci packraft i akcesoria do twoich potrzeb.

W skład zestawu wchodzi packraft Amundsen lub Compact do wyboru, wiosła oraz kamizelka asekuracyjna (ewentualnie kask jeśli chcesz korzystać z packraftów na białej wodzie). Sprzęt odsyłasz do nas kurierem, możemy kuriera zamówić za ciebie wtedy jest to dodatkowy koszt 19zł.

PRZED ZAKUPEM USŁUGI PROSIMY O MAILA NA ADRES OFFICE@ PINPACK.EU Z PYTANIEM O DOSTĘPNOŚĆ SPRZĘTU - wyślij nam w mailu informację o rodzaju packraftu, który cię interesuje (otwarty, z pokładem, jaki kolor) oraz rozmiarze kamizelki.